A je tu další várka důležitých informací:

PDVL – protože je v tomto předmětu více oblastí najednou, budeme mít v pondělí přírodu (Člověk a jeho svět), ve středu vlastivědu (naše vlast, modrá) a v pátek vlastivědu (dějiny, červená).

Třídní schůzka se uskuteční ve středu 22. 9. od 17 hodin.

Prosím o dodání formuláře s důležitými informacemi pro školu, pokud jste tak ještě neučinili.

Tento týden probíhá volební kampaň do školního parlamentu, v pátek budeme volit 2 zástupce.

Naše třída se zúčastní celoročního projektu Kreativní vzdělání, k čemuž potřebujeme od rodičů souhlas s účastí dětí. Formulář děti přinesou domů a opět prosím o jeho vyplnění a podepsání.

Učebnice a pracovní sešity lze nechávat ve třídě, děti mají poličky nebo si mohou přinést krabici. Nemusí tedy všechno tahat v tašce.

Věci na tělesnou výchovu si děti nechávají v šatní skříňce, to je změna oproti předchozím ročníkům. Když máme některý den TV, vezmou si sáček ráno do třídy.

Prosím o kontrolu účtu školní pokladny, aby děti měly alespoň 300 Kč na různé výdaje a nemuseli jsme to pak řešit narychlo. Blížící se výdaje: 10 Kč sponzoring pardála v Zoo, 1600 Kč školní družina 1. pololetí.

Děti si mohou přinést něco pěkného, čím bychom ještě zútulnili třídu – květiny, hry, knihy…

Fotografování tříd je naplánováno na 21. a 22. 9., konkrétní den upřesníme.

Rád bych poděkoval za skvělé zvládnutí začátku školního roku!