Vyzvednutí matematiky a pomůcek na KREA

Milí rodiče a milé děti.

Naše online výuka trvá i nadále a nevím, kdy to skončí. Pomalu budeme na konci učebnice matematiky 2.díl. Pro děti mám ve škole 3.díl, který je potřeba vyzvednout, zároveň bych dětem předala pomůcky na KREA projekt, které tady nechala pro děti výtvarnice Eva. Děti si můžou vyzvednout i kufřík, aby mohly doma pracovať.Každé dítě bude mít připravený balíček, který si můžete vyzvednout před školou u vchodu k vedení ve dnech: čtvrtek 12:00-14:00, pátek 9:00-10:00, 11:00-13:00 a pondělí 10:00-15:00 (budu v kabinetě, tak mi napište, kdy dorazíte, počkala bych před vchodem).

V případě, kdyby někomu nevyhovoval žádný termín, napište mi email. Budu ráda, když mi předem napíšete, kdy dorazíte, ve kterém termínu. Děkuji.

S pozdravem KG