Aj – skupina paní učitelky M. Svobodové do 19. 6. 2020:

AJ, 4. třída do 19.6

Aj – skupina paní učitelky P. Kotápišové do 19. 6. 2020:

AJ4 – 14. týden (1)

Aj – skupina paní učitelky L. Buňkové do 19. 6. 2020:

ctvrtaci od 15.6

Aj – skupina paní učitelky J. Drahorádové do 19. 6. 2020:

AJ 4ABC Drahorádová (9)

VÝCHOVY:          Paní M. Urbanová – Úkoly pro týden 15.6. – 19.6.

Milé děti, přeji Vám hodně sil do posledních, specifických školních dní!

Úkoly pro týden 15.6. – 19.6.

Pč – Pokud jste vhodně pečovali o rostlinku, či o rostlinky, nejspíš již mají rostlinky plody. Za několik dní budete sklízet vlastní zeleninu. Pomáhejte v domácnosti, rodičům i prarodičům. Pevně věřím, že jste se za ty tři měsíce mnohému přiučili.

Vv – Denní kresba. Pokud již navštěvujete školu, můžete mi přinést Jednotlivé listy, abych vám je svázala. Titulní stránku si, prosím každý nakreslete samostatně. Do dnešního dne mi nikdo nepřinesl, či jiným způsobem nepředal listy k vazbě. Děti, čas se krátí. Měli byste si pospíšit s odevzdáním, abych stihla svázat vaše kresby a předat Vám je. Vy, kteří do školy nechodíte, můžete pracovat na svém deníku do září.

Hv – Poslech, v příloze

Tv – Procházka rychlou chůzí každý den asi 15 minut a cvičení, průběžně, při práci u PC. Z minulého týdne pokračování/procvičování z videa  Boom, snap, clap.

Přeji Vám i vašim rodičům krásný a úspěšný nadcházející týden.

Markéta Urbanová